Obchod Naše partnerky Galerie Kontakt Přihlásit


0
Nakupujte s námi pohodlně
Výrobky zasíláme i na Slovensko

Při nákupu nad 500 kč doprava po ČR zdarma!

Kategorie

PartyGirl - CH10560 CVH03VšechnyAKCE Kolekce NIKOL Kolekce ANNKolekce ANETKolekce BIASIOLbílédětskédivokéelegantnífaunafloraláskaornamentypártytématickétextové

CH10560 CVH03
fauna, flora

25 Kč (vč. DPH)

počet kusů: na skladě > 50


Popis produktu

Velikost: 105 x 60 mm

Naše metalické tetování vydrží při správné aplikaci 5-7 dní (ke každé objednávce dostanete návod, jak správně metalické tetování PARTYGIRL aplikovat)!

Metalické tetování, které k nám přichází z USA, kde je již každodenní součástí života obyčejných lidí i celebrit jako je Beyoncé, Sarah Jessica Parker, Alessandra Ambrosio a jiné, Vám přináší možnost zkrášlit své tělo na každou Vaši párty, festival, společenskou událost nebo jednoduše na každý všední den, a to vždy jedinečnou a originální kombinací, kterou si u nás sami můžete vybrat z nepřeberného množství motivů, které neustále rozšiřujeme. Jednoduše, rychle, levně, jedinečně sexy a trendy! Taková buď i TY!

Všechny barvy tetování jsou jednolité, naše fotografie jsou zkreslené díky světlu a stínům - zvláště u krásně zářivé zlaté a stříbrné barvy.

Pro dlouhou trvanlivost metalického tetování je třeba správné aplikace. Nedoporučujeme aplikovat tetování v oblasti očí a rtů. Aplikace je nevhodná pro těhotné ženy a děti do 3 let. Aplikací tetování může dojít k podráždění velmi citlivé pokožky. K odstranění tetování je možno využít pleťového oleje nebo alkoholu.

Námi nabízené a distribuované metalické tetování je certifikované zboží v souladu s evropskou normou pro bezpečnost hraček: CS 71-3: 1994 + A1: 2000 / AC: 2002.
All rights are reserved for partygirl.cz Obchodní podmínky Reklamace Kontakt